• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітання працівників Кіровської сільської ради з Днем місцевого самоврядування.

Вітання працівників Кіровської сільської ради з Днем місцевого самоврядування.

2013-12-06

/Files/photogallery/1138/Фото 11.jpg

Школа ХХІ століття потребує створення виховного простору, спрямованого на формування життєвих компетентностей особистості, яка зуміє спланувати своє життя, самостійно вирішувати як щоденні, так і масштабні громадські завдання. Тому управлінську науку наші учні вивчають на практиці: беруть участь у роботі учнівського самоврядування «Шкільна планета» Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вже другий рік поспіль лідером учнівського самоврядування в школі загальношкільним голосуванням обрано учня 9 класу Деяка Антона. У тісній співпраці з директором школи, заступником директора з виховної роботи, педагогом-організатором прогресивно розвивається та вдосконалюється учнівське самоврядування. Налагоджено систему в роботі учнівської ради. На засіданнях планується робота комісій та проводиться аналіз виконаної роботи. Підсумки роботи оголошуються на лінійці, в шкільному прес-центрі та на сайті школи. Завдяки діяльності ради «Шкільна планета» у школі проходить чимало цікавих заходів і корисних справ.

Колектив школи тісно співпрацює з Кіровською сільською радою. 6 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування, колектив школи привітав працівників сільської ради з професійним святом. Свої художні номери подарували вихованці вокально-інструментального гуртка «Візерунки» (керівник Гаврилюк О.Ю.) і хореографічного колективу «Адреналін» (керівник Рибалко В.О.). Голова Кіровської сільської ради від імені всього колективу подякувала школярам за щирі побажання та подарований гарний настрій і пригостила учнів солодощами.

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi