До МНАУ

2013-12-05

/Files/photogallery/1134/DSCN3591.JPG

З метою реалізації Концепції профільного навчання та забезпечення можливостей для початкової допрофесійної підготовки 5 грудня 2013 року учні 9-11 класів Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Миколаївський національний аграрний університет, який широко відкрив двері і вітав майбутніх абітурієнтів, учнів загальноосвітніх шкіл Миколаївського та Жовтневого районів.

Учні протягом дня знайомились з матеріально-технічною базою факультетів та структурних підрозділів МНАУ, відвідали музей творення аграрної освіти на Миколаївщині, показовий виступ факультету культури та виховання, торкнулися студентського життя і побуту споглядаючи на спортзали та їдальні аграрного університету. З гостями в стилі «вільного діалогу» спілкувалися Перший проректор МНАУ –Д.В. Бабенко. На всі запитання школярів, що стосуються зовнішнього незалежного оцінювання, підготовчих курсів та безпосередньо вступу в ряди студентів МНАУ, із задоволенням відповідали декан факультету довузівської підготовки І.М. Марценюк.

Стомлених, але сповнених ентузіазму та гарних вражень, школярів пригостили комплексним студентським обідом.

Зустріч закінчилася, настав час прощатися. Учні, залишаючи стіни МНАУ, висловили слова вдячності і захоплення. В свою чергу, заступник декана обліково-фінансового факультету Пилипенко Т.В. сказала, що аграрний університет чекає на школярів рівно через рік, але вже в якості студентів МНАУ.

Колектив школи висловлює щиру подяку Тетяні Василівні за постійну співпрацю, увагу, підтримку та систематичну профорієнтаційну роботу, в результаті якої, лише за останні роки, 6 випускників нашої школи навчаються в Миколаївському національному аграрному університеті.

Кiлькiсть переглядiв: 155

Коментарi