Освіта у 2014 році

2013-12-04

/Files/photogallery/1129/DSCN3516.JPG

04 грудня 2013 року в складі делегації від Миколаївського району за сприяння начальника відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації Долованюк Л.О., в супроводі методиста відділу освіти Зовгородньої О.А. учні 9,11 класів Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняли участь у ХІІ спеціалізованій щорічній виставці «Освіта у 2014 році» на базі Виставкового центру «ЭкспоНиколаев».

Зустріч розпочалася з вітального слова доктора психологічних наук, заступника голови Миколаївської облдержадміністрації з соціальних і гуманітарних питань Іванцової Н. Б., кандидата педагогічних наук, професора, директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА, заслуженого працівника освіти України Мельніченка В. В.

Школярі із задоволенням поспілкувалися з викладачами ВУЗів, ознайомились з кращими здобутками освітян від середніх до вищих навчальних закладів області, а деякі учні остаточно визначились з подальшим навчанням і вибором майбутньої професії.

Колектив школи висловлює щиру подяку відділу освіти Миколаївської райдержадміністрацій, районному методичному кабінету за надану можливість школярам ознайомитись з системою вищої, професійно-технічної та середньої спеціальної освіти в Миколаївській області та за організацію підвезення учнів до міста Миколаєва
Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi