Відкриття ПТ "Перлина"

2018-05-29

/Files/images/tabr/SAM_5367.JPG

/Files/images/tabr/SAM_5370.JPGОсь і літечко прийшло ,
Різні барви принесло,
Стало літо малювати ,
Стало землю прикрашати ,
Взяло фарбу золоту,
Потяглось у висоту,
Аж до сонечка дістало,
Промінців домалювало.
А блакитним сонцю треба
Пофарбовувати небо.


Такими словами розпочалося у Кіровській ЗОШ І-ІІІ ступенів відкриття дитячого пришкільного табору «Перлина», яке відбулося в 29 травня 2018 року.

Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.

В цьому році у пришкільному таборі «Перлина» відпочиватиме 2 загіна, І - "Невгамовні", ІІ - "Динаміт". Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.

Перший день в літньому пришкільному таборі «Веселка» пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi