Педагогічна рада

2013-08-28

/Files/photogallery/1049/IMG_2356.JPG

28 серпня 2013 року в нашій школі було проведено щорічну серпневу педагогічну раду на якій були вислухані звіти по роботі всього педагогічного колективу, обговорено та намічено шляхи реалізації концепції розвитку ЗНЗ, затверджено ряд завдань на 2013-2014 н.р.

На конференції були присутні : адміністрація школи, весь педагогічний колектив. Також були присутні і гості: голова сільської ради Антонюк Г.В., завідуючий ДНЗ Лєбєдєва О.В., методист Миколаївського РВО Атанасов О.С.

В ході роботи було заслухано звіти: про роботу школи (директор школи Стасюк З.В.), з навчально-виховної роботи (педагог-організатор Саваріна І.Д., заступник директора з НВР Чумак А.О.), про роботу бібліотеки та прес-центру (бібліотекар Мінашкіна Л.В.), про роботу шкільного психолога (психолог Бею І.Ю.), про роботу вчителя інформатики та доцільність оцінювання варіативної складової ( вч. інформатики Кулєш В.Ю.), про роботу вчителя початкових класів та доцільність оцінювання учнів у 2 класі (класовод 2 класу Рибалко В.О.), про спортивно-масову роботу в позаурочний час (вчитель фізкультури Єгоров І.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi