Семінар «Школа молодого вчителя»

2014-12-11

/Files/photogallery/1416/SAM_2076.JPG

11 грудня 2014 року на базі Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар «Школа молодого вчителя». Метою цього семінару було обмін досвідом та показ цікавих новітніх методів та прийомів роботи з дітьми між молодими спеціалістами.

В ньому взяли активну участь молоді вчителі та учні школи. Гостями цього семінару були вчителі інших шкіл Миколаївського району , яких радо зустріли учні старших класів. Після привітання гості відвідали такі уроки: в 1 класі урок з природознавства на тему: «Значення тварин в житті людини»(учитель Плахова А.В.), в 6 класі урок математики на тему: «Довжина кола. Площа круга» (учитель Фісуненко В.В.) та в 10 класі урок фізики на тему: «Закон збереження енергії» (учитель Кулєш В.Ю.). Завдяки семінару молоді спеціалісти змогли показати те ,чого вони навчились за період роботи у школі, а також поділитися з іншим учителями цікавими методами навчання учнів.

На завершення семінару учні молодших класів разом з керівником гуртка «Адреналін» (учитель Рибалко В.О.) підготували виховний захід,де розкривалася тема патріотичного виховання. Гості школи були задоволені теплим прийомом і побажали молодим вчителям натхнення та творчості в подальшій роботі.

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi