На шляху до вибору професії

2014-11-20

/Files/photogallery/1129/IMG_20141120_133120.jpg

За планом профорієнтаційної роботи старшокласники нашої школи щорічно відвідують "День відкритих дверей" в різних вузах Миколаєва та "ярмарки» професій.

Так і цього року, двадцятого листопада, учні 10 - 11 класів відвідали МНАУ та виставку "Експо Миколаїв".

В університеті їх привітно зустріла Тетяна Василівна Пилипенко, яка вже більше двох років опікується майбутніми студентами нашої школи.

Учні спочатку прослухали виступ декана факультету "Довузівської підготовки" І.М. Марцелюка, який ознайомив зі змінами та особливостями вступу до закладу в 2015 році.

Потім дітей було запрошено до 5 нового корпусу, який вразив дизайном і інтер'єром.

Екскурсію новими аудиторіями провела викладач Жорова Алла Миколаївна. Учні побували в аудиторіях різного призначення. Особливо їх вразила аудиторія з мультимедійним комплексом, що вміщує до півтисячі студентів. Вона є унікальною серед всіх миколаївських вузів. Також сподобався кабінет психологічного розвантаження студентів.

Викладач ознайомила з системою студентського самоврядування та представила студентського президента. Розповіла про зайнятість студентів у різноманітних секціях та благодійній діяльності в позаурочний час.

Під кінець екскурсії була проведена бесіда, під час якої учні дізналися про спеціальності, що мають великий попит на сучасному ринку праці.

Зустріч закінчилася смачним обідом, на який всіх гостинно запросили організатори.

Після цього діти відвідали виставку професій "Експо Миколаїв". Учні з цікавістю знайомилися з експозиціями та наглядною агітацією, представленими різними навчальними закладами. Ті, які, можливо, і вагалися у виборі професії, після переконливих презентацій представників навчальних закладів краще зорієнтувались у виборі своєї майбутньої професії.

Заняття з профорієнтації, які мають практичне застосування, допомагають дітям краще усвідомлювати вибір майбутньої професії.

Окрім отриманої додаткової інформації про вибір майбутньої професії, всі були задоволені доцільно проведеним часом.

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi